What's happening?

Video Sources 38 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.to
13 Minutes

13 Minutes

Every second counts.Oct. 29, 2021USA109 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Ndërsa një ditë e re fillon në qytetin e vogël amerikan të Minninnewah, banorët e nisin ditën e tyre po aq të zakonshme sa edhe tjetra. Nënë Natyrë, megjithatë, ka plane të tjera për ta. Banorët kanë vetëm 13 minuta për të kërkuar strehim përpara se tornadoja më e madhe në histori të shkatërrojë qytetin, duke i lënë ata të luftojnë për të mbrojtur të dashurit e tyre dhe duke luftuar për jetën e tyre. Të mbetura për t’u përballur me pasojat, katër familje duhet të kapërcejnë mosmarrëveshjet e tyre dhe të gjejnë forcë tek njëra-tjetra për të mbijetuar.

 

13 Minutes
13 Minutes
Original title 13 Minutes
IMDb Rating 4.7 532 votes
TMDb Rating 6.2 13 votes

Similar titles

The Pact
The Transporter Refueled
King Lear
The Flowers of War
Kings
The King
Never Back Down
Backmask
At War for Love
A Ciambra
The Life Ahead
Mayday
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();