What's happening?

Video Sources 878 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The 40 Year Old Virgin

The 40 Year Old Virgin

The longer you wait, the harder it getsAug. 11, 2005USA116 Min.R
Your rating: 0
10 4 votes

Synopsis

Andi Stixer është 40 vjeç dhe punon si llogaritar në një dyqan me pajisje elektrike. Kolegët e tij e quajnë “të çuditshëm”: koleksionon ushtarë, lexon libra vizatimor, luan Nintendo, këndon karaoke në shtëpinë e tij, dhe ndjek reality shoun “Mbijetuesi”. Kur zbulojnë se nuk ka bërë kurrë seks në jetën e tij, përveç talljes, vendosin ta ndihmojnë. Mësimet kanë rezultat: Andi njeh dy femra, Trishën dhe Bethën. Trisha është një femër në moshën e tij, që do t’i zgjojë një dëshirë shumë të fortë erotike, por do t’i bëjë të qartë që pas dy fëmijësh dhe një martesë të dështuar, seksi është diçka që nuk i intereson. Betha është më e re dhe më e “dëshirueshme”. Pyetja është: a do t’ia dalë Andi të japë gjënë më të shtrenjtë që ka?

The 40 Year Old Virgin
The 40 Year Old Virgin
The 40 Year Old Virgin
The 40 Year Old Virgin
The 40 Year Old Virgin
The 40 Year Old Virgin
The 40 Year Old Virgin
The 40 Year Old Virgin
The 40 Year Old Virgin
The 40 Year Old Virgin
Original title The 40 Year Old Virgin
IMDb Rating 7.1 332,425 votes
TMDb Rating 6.2 1,923 votes

Similar titles

School of Rock
Scoob!
Gintama: The Very Final
Adrift
Magic Mike XXL
Inescapable
All Hat
How to Fake a War
Knives Out
Missing Link
Spy Intervention
Butterflies
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();