What's happening?

Video Sources 39 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
7 Prisoners

7 Prisoners

Survival is PowerOct. 22, 2021Brazil93 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Për të siguruar një jetë më të mirë për familjen e tij në fshat, 18-vjeçari Mateus pranon të punojë në një kantier në São Paulo për shefin e tij të ri, Lukën. Kur ai dhe disa djem të tjerë bien në kurthin e botës së rrezikshme të trafikimit të qenieve njerëzore, Mateus detyrohet të punojë për njeriun që e bëri​ të rrezikojë të ardhmen e tij dhe të familjes së tij.

 

7 Prisoners
7 Prisoners
7 Prisoners
7 Prisoners
7 Prisoners
Original title 7 Prisioneiros
IMDb Rating 7.2 1,206 votes
TMDb Rating 7.9 58 votes

Similar titles

Septembers of Shiraz
Magnolia
Ninja
Unbroken: Path to Redemption
Lost Fare
American Ninja 2: The Confrontation
Raya and the Last Dragon
Hostiles
Lucky Day
Awakenings
Inglourious Basterds
Talk to Her
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();