What's happening?

Video Sources 20 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.to
A Christmas Prince

A Christmas Prince

She's looking for a scoop. He's looking for a queen.Nov. 17, 2017USA92 Min.TV-PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Kur një gazetare hyn e infiltruar si mësuese për të marrë informacione të brendshme rreth një princi donzhuan, ajo ngatërrohet në disa intriga mbretërore dhe përfundon duke gjetur dashurinë- por a do të jetë në gjendje ta mbajë gënjeshtrën e saj?

 

A Christmas Prince
A Christmas Prince
Original title A Christmas Prince
IMDb Rating 5.8 18,005 votes
TMDb Rating 6.7 1,234 votes

Director

Alex Zamm
Director

Cast

Ben Lamb isPrince Richard
Prince Richard
Alice Krige isQueen Helena
Queen Helena
Honor Kneafsey isPrincess Emily
Princess Emily
Theo Devaney isCount Simon
Count Simon
Sarah Douglas isMrs. Averill
Mrs. Averill
Emma Louise Saunders isBaroness Sophia
Baroness Sophia
Tom Knight isPrime Minister Denzil
Prime Minister Denzil
Daniel Fathers isRudy Moore
Rudy Moore
Richard Ashton isMr. Little
Mr. Little

Similar titles

1 Night
Krishna Gaadi Veera Prema Gaadha
Notting Hill
She Smiles, She’s Snared!
Kaanchi: The Unbreakable
Victoria
Bukuroshja e fjetur
Cold War
Little Italy
Queen Bees
Wild Orchid
Ghosts of Girlfriends Past
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();