What's happening?

Video Sources 77 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Benedetta

Benedetta

Jul. 09, 2021France131 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

KUJDES! FILMI NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJECARE! PERMBAN TEMATIKA TE FORTA DHE NUDITET! Një murgeshë e shekullit të 17-të në Itali vuan nga vizione shqetësuese fetare dhe erotike. Ajo ndihmohet nga një tjetër motër me të cilën shoqërohet dhe marrëdhënia mes dy grave kthehet në një lidhje dashurie romantike.

 

Benedetta
Benedetta
Benedetta
Benedetta
Benedetta
Benedetta
Benedetta
Benedetta
Benedetta
Benedetta
Original title Benedetta
IMDb Rating 6.6 3,453 votes
TMDb Rating 6.7 153 votes

Director

Cast

Virginie Efira isSœur Benedetta Carlini
Sœur Benedetta Carlini
Charlotte Rampling isMère Felicita
Mère Felicita
Daphne Patakia isBartolomea
Bartolomea
Olivier Rabourdin isAlfonso Cecchi
Alfonso Cecchi
Louise Chevillotte isSœur Christina
Sœur Christina
Hervé Pierre isPaolo Ricordati
Paolo Ricordati
Clotilde Courau isMidea Carlini
Midea Carlini
David Clavel isGiuliano Carlini
Giuliano Carlini
Guilaine Londez isSoeur Jacopa
Soeur Jacopa

Similar titles

Easy Money III
Blame
A Christmas Carol
Ghajini
Sweet Dreams
High Strung Free Dance
Prime
Indecent Proposal
Modern Times
Kai Po Che!
Srimanthudu
Krystal
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();