What's happening?

Video Sources 46 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Burial Ground Massacre

Burial Ground Massacre

Sep. 03, 2021USA100 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një grup studentësh e kalojnë natën në një vilë të madhe, të frikshme dhe kuptojnë se një ndjekës i tmerrshëm po shikon çdo lëvizje të tyre, ndërsa nis planet për të rimarrë artefaktin e lashtë vendas, që gjendet brenda shtëpisë.

 

Burial Ground Massacre
Burial Ground Massacre
Burial Ground Massacre
Burial Ground Massacre
Burial Ground Massacre
Burial Ground Massacre
Burial Ground Massacre
Burial Ground Massacre
Burial Ground Massacre
Burial Ground Massacre
Original title Burial Ground Massacre
IMDb Rating 5.2 1,566 votes
TMDb Rating 1.8 6 votes

Similar titles

Suspiria
The Woman in Black
Camera Obscura
Realms
Amityville: The Awakening
Animal
Terrified aka Aterrados
The Curse of La Llorona
Shelter
Piranha 3DD
The End?
One Missed Call
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();