What's happening?

Video Sources 32 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Firebird

Firebird

Risk everything, trust no one.Mar. 17, 2021Estonia107 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një trekëndësh i ngatërruar dashurie i ndërtuar nga njerëz të detyruar të fshehin veten e tyre. Një histori lufte, dashuri, miqësie dhe arti në Moskë gjatë luftës së ftohtë.

 

Firebird
Firebird
Firebird
Firebird
Original title Firebird
IMDb Rating 7.6 3,243 votes
TMDb Rating 8.3 10 votes

Similar titles

Horns
Sicario
The Professor and the Madman
Breathe
A Sun
The Upside
Sniper: Special Ops
Jesse Stone: Lost in Paradise
Newton
Sweet November
La Haine
Samurai marason aka Samurai Marathon 1855
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();