What's happening?

Video Sources 870 Views Report Error

  • Shikovidmoly.net
For a Handful of Kisses

For a Handful of Kisses

May. 16, 2014Spain, Venezuela98 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Një vajze. Një djalë. Një histori dashurie. Por, edhe një histori për ëndrrat, frikën, jetën, dashurinë e vërtetë, miqësinë dhe mënyrën sesi ata sillen me njëri-tjetrin. Dhe një sekret mes tyre …

For a Handful of Kisses
For a Handful of Kisses
For a Handful of Kisses
For a Handful of Kisses
Original title Por un puñado de besos
IMDb Rating 6.2 475 votes
TMDb Rating 5.6

Similar titles

Shamikuqja
Midnight Special
No Sleep ‘Til Christmas
Congo
Total Siyapaa
Ek Villain
The Girl in the Spider’s Web
Y Tu Mamá También
Gone Girl
Incendies
Belly
Mulan: Rise of a Warrior
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();