What's happening?

Video Sources 46 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Lantern’s Lane

Lantern’s Lane

Some legends are real.Nov. 05, 2021Unknown95 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një e sapodiplomuar në universitet dhe miqtë e saj të shkollës së mesme, kthehen në rrugën e Fenerit, vendndodhja e një legjende të frikshme urbane, ku duhet të luftojnë për t’i mbijetuar natës.

 

Lantern’s Lane
Lantern’s Lane
Lantern’s Lane
Original title Lantern's Lane
IMDb Rating 4 149 votes
TMDb Rating 5 3 votes

Similar titles

Unfriended: Dark Web
Willy’s Wonderland
3 from Hell
The Mimic
Countdown
Seven in Heaven
The Grudge 3
The Thing
Anarchy Parlor
Invasion
Fright Night
Infestation
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();