What's happening?

Video Sources 14 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Love Hard

Love Hard

A romantic comedy about the lies we tell for love.Nov. 05, 2021USA105 Min.TV-MA
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një vajzë nga Los Angelos, e pafat në dashuri, bie në dashuri me një djalë të Bregut Lindor në një aplikacion takimesh dhe vendos ta befasojë atë për pushime, vetëm për të zbuluar se ajo është mashtruar. Kjo komedi romantike tregon përpjekjen e saj për të rënë në dashuri.

 

Love Hard
Love Hard
Love Hard
Love Hard
Love Hard
Love Hard
Love Hard
Love Hard
Love Hard
Love Hard
Original title Love Hard
IMDb Rating 6.4 12,287 votes
TMDb Rating 7.1 414 votes

Director

Cast

Similar titles

Ron’s Gone Wrong
30 Miles from Nowhere
The Rookies
Night School
Little Children
Blindsided: The Game
Ace & the Christmas Miracle
Maine Pyaar Kyun Kiya
One Love , Two Lives aka Bir Ask Iki Hayat
Rondo
The Love Witch
The Mitchells vs. The Machines
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();