What's happening?

Video Sources 31 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Painted Woman

Painted Woman

Nov. 10, 2017USA108 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Fati i Xhulit merr 1 kthesë të rrezikshme kur Kyle Allison e përzë atë nga shtëpia dhe e zëvendëson me 1 femër më të re. Por Xhulit i paraqiten 2 mundësi shpëtimi. Një vrasës me pagesë dhe një zbutës kuajsh rebel me 1 të kaluar të errët. Cili nga këta burra do ta shpëtojë atë?

 

Painted Woman
Original title Painted Woman
IMDb Rating 6 2,530 votes
TMDb Rating 4.3 5 votes

Director

James Cotten
Director

Cast

Stef Dawson isJulie Richards
Julie Richards
Matt Dallas isFrank Dean
Frank Dean
Robert Craighead isKyle Allison
Kyle Allison
Monica Peña isMaria Gonzalez
Maria Gonzalez
Bryan Whorton isKlein (uncredited)
Klein (uncredited)

Similar titles

Forsaken
The Ardor
Valley of Bones
Wild Wild West
The Divide
American Outlaws
The Wall of Mexico
Hell or High Water
Shanghai Noon
Far and Away
Five Fingers for Marseilles
Spirit Untamed
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();