What's happening?

Video Sources 28 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.to
See You Next Christmas

See You Next Christmas

Aug. 20, 2021Unknown100 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Annie dhe Tom Clark organizojnë një festë pushimi çdo vit, “Clarkmas”. Me kalimin e viteve, është bërë ngjarja e preferuar e festave për grupin e tyre të miqve. Kur Natalie dhe Logan beqarë kronikë vazhdojnë të hasin njëri-tjetrin në festë vit pas viti, ata fillojnë të pyesin veten nëse ndoshta duhet të jenë bashkë.

 

See You Next Christmas
Original title See You Next Christmas
IMDb Rating 6.2 68 votes
TMDb Rating 5.5 4 votes

Similar titles

Girls Trip
Marfa Girl
Tag
Lion
The Tuxedo
Bel Canto
Eedo Rakam Aado Rakam
Kóblic
Rondo
Skubi-du ku është mumja ime
Transylmania
Amélie
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();