What's happening?

Video Sources 50 Views Report Error

  • Shikovidmoly.net
Side Effect

Side Effect

Confide in MeNov. 05, 2020Russia93 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Pasi grabitësit hyjnë në jetën e lumtur të një arkitekti dhe gruas së tij, ëndrra e vetme e Andreit është të fshijë atë makth nga kujtesa e Olias. Kërkimet e dëshpëruara për një zgjidhje, e çojnë atë në një apartament të frikshëm, te Mara misterioze, e cila i premton një ilaç “të veçantë”…

 

Side Effect
Side Effect
Side Effect
Side Effect
Side Effect
Original title Побочный эффект
IMDb Rating 5.3 260 votes
TMDb Rating 6.5 47 votes

Director

Cast

Similar titles

Ouija
Poseidon
The Berlin File
Little Woods
Old
Carriers
Sator
Captivity
Fist of Fury
Dreamland
My Summer of Love
Cyborg X
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();