What's happening?

Video Sources 23 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Warning

Warning

We have lost CTRL.Oct. 22, 2021Canada85 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Vetmia, vdekja dhe kuptimi i jetës, të eksploruara përmes jetëve të veçuara, që përplasen në tregimet e shkurtra mbi Tokën e së ardhmes, ku nuk mungon as koronavirusi…

 

Warning
Warning
Warning
Warning
Warning
Warning
Warning
Warning
Warning
Warning
Original title Warning
IMDb Rating 5.3 4,080 votes
TMDb Rating 5.7 38 votes

Similar titles

Adrift
Bull
Back to the Future
American Violence
Flubber
Pulp Fiction
The Spiderwick Chronicles
Shark Killer
Immortal Combat the Code a.k.a Wu Xia 2 the Code
Save the Last Dance 2
Darkest Hour
A.I. Artificial Intelligence
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();