What's happening?

Video Sources 29 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Zeros and Ones

Zeros and Ones

It's always deadliest before the dawnNov. 18, 2021Germany85 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një ushtar amerikan i vendosur në Romë, me Vatikanin e hedhur në erë, nis udhëtimin e një heroi për të zbuluar dhe mbrojtur kundëra një armiku të panjohur që kërcënon të gjithë botën.

 

Zeros and Ones
Zeros and Ones
Zeros and Ones
Zeros and Ones
Zeros and Ones
Original title Zeros and Ones
IMDb Rating 5 84 votes
TMDb Rating 5.5 17 votes

Similar titles

Bad Match
Zack Snyder’s Justice League
Femme Fatale
Ocean’s Twelve
Assassins Tale
Outlaws
Phobia
Night Hunter
6 Bullets
Dead Water
Psycho
Warning
_Hasync.push(['Histats.track_hits', '']); (function() { var hs = document.createElement('script'); hs.type = 'text/javascript'; hs.async = true; hs.src = ('//s10.histats.com/js15_as.js'); (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(hs); })();